Кварцит – довговічність та міцність!

Кварцит – довговічність та міцність!

Чи існує такий натуральний матеріал, споруди з якого простоять не одне століття? Уявіть собі, є! Це камінь кварцит. Він не змінює своїх властивостей майже три століття посиленої експлуатації, навіть при найнесприятливіших умовах. Це забезпечується особливостями його походження. В результаті перекристалізації пісковиків, в тому числі зміни, що відбуваються кремнієвих відстоїв, кварцових порфиров і подібних гірських мінералів утворюється натуральний камінь кварцит.

Постійно перебуваючи під величезним тиском, відчуваючи дію високих температур, вплив всіляких газів і вод, крем’янисті опади цементуються, перетворюючись в монолітні кам’яні брили, яким не страшний час і різні катаклізми. На цей процес йдуть сотні тисяч років. У підсумку, що утворився кварцит не має собі рівних по довговічності. В результаті чого успішно застосовується в будівництві, причому в абсолютно різних сферах: зведення будівель, аеродромів, доріг і т.п. Хоча в результаті своєї безпрецедентної щільності і твердості, камінь кварцит досить складний в обробці.

Завдяки своїм складом, основу якого складає кварц, даний мінерал фантастично красивий. Можна знайти кварцит натуральний всіляких текстур, кольорів і відтінків. Класичний колір кварциту – білий. Залежно від присутніх в ньому домішок він буває цегельного, жовтого, кремового, малинового, пурпурного, вишневого кольорів і навіть зелених, фіолетових і синіх кольорів. Після полірування даний благородний мінерал не втрачає свого кольору і блиску протягом усього терміну експлуатації. З огляду на це він стане прекрасним рішенням в оформленні інтер’єру квартир і заміських особняків.

Шикарно виглядають підлоги з кварциту. Для більшого комфорту їх можна зробити з підігрівом. Цей мінерал не боїться навіть дуже високих температур, тому, виконаний з нього камін, буде радувати не тільки комфортним теплом і красою, а й довговічністю. Несприйнятливість до води дозволяє використовувати його в кухнях і ваннах. Так, барні стійки, раковини, кабінки для душу внесуть неповторний колорит в інтер’єр, кварцитовий фонтан створить атмосферу розкоші і багатства. Вироби з натурального каменю доречні будуть і в зимовому саду.

Більш того, камінь кварцит не без підстав вважається магічним каменем. Використання його в інтер’єрі будинку в будь-якому вигляді, будь то облицювання або прикраси, малі форми і т.п., відродить гармонію в будинку, зміцнить сімейні відносини, додасть почуття відповідальності і благородства, додавши боязким людям рішучості, впевненості в собі.

Але не тільки в будинку можна використовувати кварцит натуральний. Він вдало прикрасить будь-який ландшафт. Чи будуть їм вимощені стежки і під’їзні шляхи, облицьований фундамент або влаштований басейн, квітник або рабатки. Іскри на сонці, завдяки вкрапленням кварцу, він перетворить будь-які володіння в неповторну композицію, де комфортно перебувати буде завжди.

 

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *